Pôžičky Banská Bystrica

Nasleduje zoznam inzercia pôžičiek pre mesto Banská Bystrica.

Pôžička bez registra a dokladovania príjmu

Vybavíme vám pôžičku 200 € ihneď

Biznis úvery pre podnikateľov
Pôžičky pre živnostníkov, podnikateľov, dokonca aj opatrovateľky v Rakúsku a Nemecku. Bez poplatkov, všetko je úplne zadarmo. Pre poskytnutie pôžičky hodnotíme váš hrubý ročný zisk, nie iba daňový základ. Akceptujeme aj mierny dlh na sociálnej poisťovni. Môžete svoj úver splatiť predčasne a to dokonca aj bez úrokov. Kontaktujte nás a nájdeme pre Vás vhodnú pôžičku.
Lenka Madzinová, Nebankové pôžičky / 28.06.2017

Rychla pozicka a seriozna
Potrebujete finančnú podporu a zháňate pôžičku, ktorá vyrieši Vaše problémy a pomôže Vám?
Potrebujete kvalitnú a poctivú pôžičku?
Ponúkame Vám jedinečnú pôžičku až do výšky 30 000 EUR.

Vysoká priechodnosť klientov.
konzo.sro.uver@gmail.com
Konzo s.r.o, Nebankové pôžičky / 20.11.2016

Pôžičky s možnosťou 0% úroku
Ponúkam pôžičky do 6000 Eur s možnosťou 0% úroku pre fyzické aj právnické osoby.
Akcia platí do 23.12.2016. Pre bližšie informácie volajte na t.č.0905932423.
Rudolf Englart, Nebankové pôžičky / 17.11.2016

Zadarmo ponuka úveru
Pre akúkoľvek potrebu peňazí či žiadosti o úver, neváhajte reagovať a umožňuje rýchlo a bezplatne pomáhať.
Pozicky, Pôžičky online / 9.11.2016

S nami ušetríte.Neveríte? Zbavte sa nevýhodných úverových kariet, nevýhodných nebankových úverov a z
S nami ušetríte.Neveríte?
Zbavte sa nevýhodných úverových kariet, nevýhodných nebankových úverov a zlúčte si ich aj s bankovými úvermi a splátkami z leasingov a z nákupu na splátky do jedného výhodnejšieho úveru.
My vám to všetko vyplatíme našou výhodnou Refinančnou pôžičkou.Budete platiť mesačne menej a môžeme vám v prípade záujmu poskytnúť aj peniaze navyše a to všetko bez poplatku. Jednoduché vybavenie všetko online cez našu web.stránku, kde nájdete okrem tohto typu pôžičky aj 9 iných, s možnosťou poskytnutia úveru kdekoľvek na Slovensku. V prípade nejakých otázok nás môžete kontaktovať aj telefonicky na infolinke
Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR, Rýchle pôžičky / 16.10.2016

Pôžička - schválená do 5 minút!
Pôžička – schválená do 5 minút! Je to jednoduché, na našom webe...www.nanelove.sk/predschvalena-pozicka-nanelove/ si zvoľte účel pôžičky, sumu (od 500 až do 50 tisíc eur), vyplňte potrebné údaje a do piatich minút máte pôžičku predbežne schválenú, ak spĺňate aspoň základné podmienky. Online, kdekoľvek a kedykoľvek na Slovensku.

nanelove, Rýchle pôžičky / 9.10.2016

Blesková pôžička pre Vás!
Potrebujete si okamžite požičať? My Vám radi pomôžeme! Poskytujeme pôžičky pre zamestnaných a dôchodcom od 300 do 3000 EUR. Podnikateľom ponúkame pôžičky až do 6000 EUR! Bez zdĺhavého vybavovania, jednoducho a rýchlo! Peniaze budete mať na účte do 48 hodín! Možnosť predčasného splatenia bez poplatkov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0904 109 334, 0918 789 329. Len pre Banskobystrický kraj!
Guzmová, Profi Credit, Nebankové pôžičky / 5.10.2016

Poctivá banková pôžička na čokoľvek

Nebanková pôžička 500 - 25 000 €

PÔŽIČKY od 600 - 25 000
PÔŽIČKY : zamestnaným, dôchodcom (starobným, invalidným, výsluhovým), živnostníkom ( opatrovateľky v Rakúsku, aj klienti s prideleným DIČ) od 600 do 25 000 eur ... REFINANCOVANIE a KONSOLIDÁCIA úverov ... ODDĹŽENIE ... viac na tomas.tomek66@gmail.com
Tomas Tomek, Nebankové pôžičky / 27.07.2016

Bazár úverov re celú SR. Široký výber úverov a pôžičiek s licenciou NBS, až 10 typov na výber. Klikn
Bazár úverov re celú SR. Široký výber úverov a pôžičiek s licenciou NBS, až 10 typov na výber. Kliknite si na našu webovú stránku a vyberte si typ pôžičky od 600 do 200000 € podľa vášho želania, ktorý úver vám bude najviac vyhovovať. Všetky naše pôžičky vám vieme zrealizovať rýchlo, bez poplatkov, po celom Slovensku, s možnosťou predčasného splatenia. V prípade záujmu všetko vybavíte jednoducho a rýchlo z celej SR cez našu web.stránku 24 hodín denne alebo telefonicky v prac.hodinách od 9.00 do 18.00 hod. alebo mailom.
Hľadáme aj nových spolupracovníkov z celej SR, ktorí by poskytovali naše pôžičky.Môžete si slušne zarobiť. Bližšie informácie na našej web.stránke.
Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR, Pôžičky online / 22.07.2016

Pre celú SR: úvery za pár minút. Pre všetkých. Zjednodušili sme schvaľovanie, 91 % úspešnosť schvaľo
Pre celú SR: úvery za pár minút. Pre všetkých. Zjednodušili sme schvaľovanie, 91 % úspešnosť schvaľovania klientov. Poskytujeme pôžičky skoro každému a možno aj vám. Chceli by ste nezáväzne a bezplatne vedieť či vám môžme schváliť úver? Tak si vyberte na našej web.stránke z našej širokej ponuky 10 typov výhodných úverov v rôznych sumách od 600 do 200000 € (rýchle pôžičky, manželské pôžičky, konsolidačné a refinančné pôžičky, auto pôžičky, pôžičky na bývanie, hypotéky a pod.) Stačí si už len vypísať jednoduchý a nezáväzný online formulár na predschválenie pôžičiek. Ak potrebujete poradiť z výberom pôžičky kontaktujte nás v prac.hodinách od 9.00 do 18.00 hod.
U nás si vyberie každý.
Hľadáme aj nových spolupracovníkov z celej SR, ktorí by poskytovali naše pôžičky.Môžete si slušne zarobiť. Bližšie info na našej web.stránke.
Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR, Rýchle pôžičky / 14.07.2016

Pôžičky pripravíme podľa Vašich predstáv do 24HOD
Pripravím Vám pôžičku podľa Vášho želania, s poistením, schválené do 24 hodín.
Pôžičky sú od dlhoročného poskytovateľa, ktorý je schválený NBS.
Alica Stroková, Nebankové pôžičky / 14.07.2016

Pôžička s poistením
Pôžičky od licencovanej spoločnosti pre zamestnaných a dôchodcov od 300 do 3000 Euro s možnosťou poistenia neschopnosti splácať. Pôžičky pre podnikateľov od 1000 do 6000 Euro na základe hrubých ročných príjmov.
Vojtech Truchlík, Nebankové pôžičky / 8.06.2016

Půjčkomat
Půjčte si u Půjčkomatu, jedná se o rychlou půjčku, kde si můžete půjčit pokud vám schází malá částka před výplatou, navštivte naší stránku a zažádejte si o půkjčku od Půjčkomat.cz ještě dnes!
Svoboda, Rýchle pôžičky / 30.03.2016

Pôžička pre všetkých do 30 000 €
Hľadáte pôžičku za výhodný úrok a bez poplatkov ? Máme pre Vás výhodné riešenie aj ak máte záznam v úverovom registri. Ponuka je platná pre celé Slovensko a pre každého s príjmom. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Martina Hamačková, Pôžičky online / 20.03.2016

Pôžička za najvýhodnejší úrok a bez poplatkov
Ponúkame Vám najvýhodnejšiu pôžičku za veľmi dobrý úrok a podmienky bez akýchkoľvek nezmyselných poplatkov vopred.
Požičiavame od 100 € do 30 000 € pre celé Slovensko a pre každého s príjmom.
Ponuka je vhodná aj pre osoby so záznamom v úverovom registri. Pre viac informácii ma kontaktujte emailom: pozickysk@zoznam.sk
Tešíme sa na spoluprácu
Zuzana Števíková, Nebankové pôžičky / 2.12.2015

Hotovostná pôžička bez ručiteľa

Banková pôžička 350 - 1500 €

Potrebujete pôžičku bez poplatku a registra ?
Ponúkame Vám pôžičky bez akýchkoľvek poplatkov vopred až do výšky 30 000 eur. Pôžička je vhodná pre každého na celom území Slovenska. Peniaze požičiavame za veľmi výhodný úrok. V prípade záujmu ma kontaktujte na: rech25@seznam.cz pre viac podrobnosti.
Martina Adamová, Nebankové pôžičky / 27.11.2015

Vianočná nebanková pôžička pre vštekých do 6000 eur.
Máte viaceré pôžičky?
Nemôžete ručit majetkom?
Nechcú Vám už nikde požičať?

Požičajte si u nás na kúpu darčekov, na silvestra, na predĺžené sviatky, jednoducho na čokoľvek.

Bez ručenia.
Bez poplatkov.
Kompletne online.
Bez zbytočného papierovania.
Peniaze na účte už do 24 hodín.
Andrej Petro, Nebankové pôžičky / 26.11.2015

Fantastická pôžička pre Vás!
Poskytujeme pôžičky od 300 do 3000 EUR. U nás dopredu nič neplatíte. Možnosť odkladu splátok na 2 a 3 mesiace. Pôžičky ponúkame pre zamestnaných a dôchodcov. Len pre Banskobystrický kraj!
Guzmová, Nebankové pôžičky / 24.11.2015

Požičajte si už dnes!!!
Potrebujete si okamžite požičať? My Vám radi pomôžeme! Poskytujeme pôžičky pre zamestnaných, dôchodcom a mamičkám na materskej dovolenke. Od 270 do 2700 Eur. Bez zdĺhavého vybavovania, jednoducho a rýchlo!
Guzmová, Profi Credit, Nebankové pôžičky / 12.11.2015

Výhodná pôžička bez poplatkov
Hľadáte úver. Nehľadajte a kontaktujte ma. Pokúsime sa Vám nájsť ideálne riešenie za najlepší úrok na trhu a samozrejme bez akýchkoľvek poplatkov vopred. V prípade záujmu ma kontaktujte na adrese: podpora@prehladpoziciek.eu a spoločne sa pokúsime nájsť vhodné riešenie Vašej finančnej situácie. Ponuka platí pre celé Slovensko.
Martina Hamačková, Pôžičky online / 22.10.2015

Požičiame do 30 000 € bez poplatkov
Potrebujete pôžičku ? Nehľadajte a obráťte sa na nás. Poskytujeme pôžičky až do 30 000 € pre každého s príjmom bez akýchkoľvek poplatkov aj keď máte záznam v úverovom registri. Ponuka je platná pre celé územie Slovenska. Neváhajte ma kontaktovať emailom pre ďalšie informácie.
Martina Hamačková, Pôžičky online / 6.10.2015

Pôžička bez poplatkov a za výhodný úrok
Ak hľadáte pôžičku, tak Vám radi požičiame sa vynikajúci úrok a bez akýchkoľvek poplatkov vopred. Výhodou našich pôžičiek je, že ju môžu dostať aj osoby so záznamom v úverovom registri, osoby na materskej dovolenke alebo pracujúci, ktorý nemôžu dokladovať príjem.
Ponuka ja platná pre celé územie Slovenska. Stačí ma len kontaktovať pre Viac informácii e-mailom alebo formulárom na tejto stránke.
Adriana Papšová, Pôžičky online / 23.09.2015

Zbavte sa nevýhodných úverov a pôžičkových kariet. Vyplácame
Zbavte sa nevýhodných úverov a pôžičkových kariet.
Vyplácame:
-úvery nebankových spoločností
Cetelem,Proficredit,Homecredit
-pôžičkové karty
-úvery bánk
-nákup na splátky
-Leasingy
Vyplatíme vám tom našou refinančnou pôžičkou a môžete si zobrať aj peniaze navyše. Zbavíte sa viacerých splátok, budete mať len 1 výhodný úver poskytnutý bez poplatkov,ušetríte na úrokoch.
Túto pôžičku si vybavíte jednoducho cez našu web.stránku a okrem nej aj 9 iných pôžičiek a hypoték z našej ponuky pre celú SR. Vyberte si.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Rýchle pôžičky / 12.09.2015

Konsolidácia pôžičiek výhodne

Super pôžičky
Potrebujete rýchly úver a nikde vám nechcú požičať? Ponúkame rýchly úver bez skúmania bankového registra.
Ponuka platí pre zamestnaných, živnostníkov, s.r.o. ako aj všetkých dôchodcov. Živnostníci a s.r.o. si náš úver vedia celý odpísať z daní. na rozdiel od inych skúmame len hrubý ročný príjem (obrat)a nie daňový základ
Úver je možný aj pre opatrovateľky pracujúce na živnosť v Rakúsku či v Nemecku.
Je možný aj bezplatný odklad splátok, predčasné vyplatenie a samozrejme servis. Možnosť aj ďalšej pôžičky. Bez zakladania majetku! ponuka pre cely Banskobystrický kraj
Stačí sa ozvať na t.c 0903558711
Anna Kralova, Nebankové pôžičky / 19.08.2015

Získaj Cetelem pôžičku výhodnejšie
Stačí sa ozvať a až 30000 môžete mať na účte takmer okamžite
cetelem, Pôžičky bez registra / 18.08.2015

Potrebujete si požičať ? Pomôžeme Vám
Potrebujete si požičať peniaze ???

Určite máme aj ponuku pre Vás. Poskytujeme od 100 do 30 000 € aj bez ručenia. Jedinou podmienkou je mať príjem.
Ponuka je vhodná aj pre osoby so záznamom v registri a platí pre celé Slovensko.
Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára.

Tešíme sa na spoluprácu
Martina Hamačková, Rýchle pôžičky / 4.08.2015

Pôžička až do 30 000 € za výhodný úrok a bez poplatkov pre každého s príjmom
Hľadáte pôžičku ? ... už nehľadajte.
Kontaktujte nás a my Vám ponúkneme výhodnú pôžičku:
- BEZ ručenia
- BEZ poplatkov
- BEZ vysokých úrokov
Pôžička je vhodná pre takmer každého s mesačným príjmom nad 300 € a pre celé Slovensko
Získajte rýchlo pôžičku až do 30 000 €. Stačí nás kontaktovať nižšie uvedeným formulárom alebo priamo na email: podpora@prehladpoziciek.eu

Martina Hamačková, Rýchle pôžičky / 28.07.2015

Prečo platiť viac?
Máš pôžičky a úvery, ktoré už nezvládaš splácať? Chceš to už konečne zmeniť a platiť podstatne menej? Splatenie všetkých úverov do výšky 40 000€ s jednou splátkou.
Martin Stránsky, Pôžičky na splatenie dlhov / 14.07.2015

Skvelá pôžička pre Vás
Poskytujeme pôžičky pre zamestnaných, dôchodcov i mamičkám na materskej dovolenke do 2 700 Eur. Rýchle vybavenie do 3 dní. Len Banskobystrický kraj.
Guzmová, Nebankové pôžičky / 6.06.2015

Rýchla pôžička
Pôžička pre zamestnaných, dôchodcov od 270 do 2 700 EUR na účet! Už aj pre klientov od 18-25 rokov z možnosťou bez spoludlžníka. Predschválenie do 1 hodiny, bez poplatkov, možnosť predčasného splatenia. Kontaktovať len z okresov: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica
Vojtech Truchlik, Nebankové pôžičky / 5.06.2015

Spotrebný úver bez registra -celé Slovensko
Spotrebný úver od 2000€ do 25000€. Bez poplatkov vopred a bez registra. Ručnie nehnuteľnosťou , pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Aj pre dôchodcov- aj invalidných, živnostníkov, ženy na MD, ľudí zamestnaných na dobu určitú a na dohodu. Na čokoľvek- aj na vyplatenie exekúcií a konsolidáciu nevýhodných úverov a pôžičiek. S možnosťou predčasného splatenia bez poplatku.
Celé Slovensko
Martina, Pôžičky bez registra / 13.05.2015

Poctivá pôžička na čokoľvek

Top ponuka úverov na Slovenskom trhu. Vyberte si na našej web.stránke: 10 typov bezkonkurenčných onl
Top ponuka úverov na Slovenskom trhu.
Vyberte si na našej web.stránke: 10 typov bezkonkurenčných online pôžičiek, úverov a hypoték na čokoľvek od súm od 600 do 200000 €. Využite naše bezkonkurenčné výhody: všetky naše pôžičky a hypotéky poskytujeme úplne bez poplatkov za poskytnutie, možnosť predčasného splatenia, možnosť bezplatných mimoriadnych splátok kedykoľvek počas splácania, lacné splátky platí na všetky lokality Slovenska.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Pôžičky online / 6.05.2015

Nebankovní půjčky od prověřených investorů
Potřebujete rychle a poctivě půjčit peníze ? Nebo máte exekuce či zadluženou nemovitost a hledáte rychlou pomoc ? Naše půjčky jsou poctivé a snadno dostupné - bez nahlížení do registrů a bez poplatků . U nás prostě půjčku dostanete - Vyplatíme i Vaše exekuce. Sjednotíme Vám Vaše půjčky do jediné , oddlužíme Vám nemovitost a zachráníme ji před dražbou. Zavolejte si pro půjčku k nám a My Vám ihned pomůžeme . Stačí jediné , jako ručení mít dům, byt , nebo družstevní byt a půjčku u nás dostanete. Pokud máte na nemovitosti úvěr nebo exekuce, nevadí. My prostě pomáháme lidem a to po celé ČR.

Garantovaný investor, Nebankové pôžičky / 20.04.2015

Peniaze
“Banka je miesto, kde vám požičajú peniaze, keď preukážete, že ich nepotrebujete.” (Bob Hope)

My Vám požičiame keď ich potrebujete.
Zároveň budete každý mesiac zaradení do súťaže o pôžičku zdarma .

Pre zamestnaných, SZČO, S.R.O. , opatrovateľky v Rakúsku, dôchodcov - novinka poskytujeme pôžičky klientom od 18 rokov.

Sami si vyberte koľko potrebujete ponuka do 4000€, možnosť predčasného splatenia ako i vrátenia úrokov.

Neváhajte info na : 0949 876 859
Platí pre kraje: Banskobystrický, Nitriansky.

Bónová, Nebankové pôžičky / 26.03.2015

Pôžičky rýchlo a lacno
Naša renomovaná banka, pôsobiaca na trhu vyše 20 rokov, s množstvom spokojných klientov Vám dáva jedinečnú možnosť využiť naše kvalitné služby a profesionálny prístup vo Vašom okolí.
Pôžičky na výstavbu, rekonštrukciu alebo kúpu nehnuteľnosti od 5000€ do 170 000€+

Úroky už od 2.9%

Vynikajúca možnosť využiť naše sporenie absolútne bez poplatkov!!!

Dohodnite si stretnutie a navštívte nás v našej pobočke v Hnúšti.
Michal Jediný, Bankové pôžičky / 9.03.2015

Rýchla pôžička
Pôžička pre zamestnaných, dôchodcov od 270 do 2 700 EUR na účet! Predschválenie do 1 hodiny, bez poplatkov, možnosť predčasného splatenia.
Vojtech Truchlík, Rýchle pôžičky / 9.01.2015

Tak prečo živoriť, keď je život krátky:)
Keď máš vo vrecku peniaze, si múdry, si krásny a vieš aj spievať. / židovské príslovie /
Proficredit Vám ponúka predschválenú pôžičku do 4000€.
info 0917562268
www.goldcenter.info

Len banskobystrický kraj.
Bónová, Rýchle pôžičky / 16.12.2014

Transparentná pôžička NANELOVE.sk
Transparentná pôžička NANELOVE.sk. Určite ste sa už stretli s niekým, kto má/-mal zlé skúsenosti s pôžičkami. Rôzne podvodné praktiky za účelom vyťahať z ľudí čo najviac peňazí, najlepšie predom využívajúc zúfalú situáciu človeka.
A preto sme tu pre Vás práve teraz MY s Transparentnou pôžičkou NANELOVE.sk. Všetky podmienky sú dokonale priehľadné, uvedené v zmluve, s ktorými sa oboznámite ešte pred podpisom. Žiadne skryté poplatky, žiadne nefér podmienky ! www.NANELOVE.sk
nanelove, Výhodné pôžičky / 1.12.2014

Vaša šanca......
Absolútna novinka na našom trhu!!!
Máte podnikateľský zámer, viete ako investovať, no nemáte kapitál aby ste mohli realizovať vaše aktivity.
Ponúkame vám absolútnu novinku na tomto trhu a to prefinancovanie možných zámerov produkujúcich aktíva.
Ponúkame možnosť sprostredkovania investičného kapitálu respektíve podieľať sa na prefinancovaní zámeru.
Ako bonus pri podpise zmluvy o sprostredkovaní ponúkame možnosť, po určitom časovom intervale vrátenie až 70% preinvestovaného kapitálu, čo je z dlhodobého hľadiska ako určitá možnosť poistenia zámeru.
Ponúkame kompletný servis pri sprostredkovaní finančného kapitálu...

IBT, Pôžičky pre začínajúcich podnikateľov / 25.11.2014

Štedrý Mikuláš!
Máte finančné problémy? Vyriešte ich s nami. Môžte mať od 1000 - 33 000€. Každý kto si u nás zoberie pôžičku od 23.10.2014 do 19.12.2014 bude zaradení do zlosovania o zlatú tehličku, podnikatelia o tablet v hodnote 500€. Platí len pre okresy Nová Baňa, Žarnovica, Žiar, Zvolen, Banská Štiavnica, Banská Bystrica. Levice, Zlaté Moravce, Hronský Benadik, Tek.Nemce, Orovnica, Hliník nad Hronom, Vyhne atd... Informácie aj na www.goldcenter.info Telefón: 0917562268

proficredit
Bónová, Pôžičky pre podnikateľov / 25.11.2014

Úvery bez poplatkov a bez registra do 25000€
Úvery bez poplatkov vopred a bez registra od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek! Riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov a pôžičiek.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 23.11.2014

Nebankový úver bez registra
Nebankový spotrebný úver od 2000€ do 20000€. Bez registra a bez poplatkov vopred. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Pre zamestnancov aj na dohodu a dobu určitú, dôchodcov , ženy na MD, SZČO, ľudí zamestnaných v zahraničí a pre firmy. Na čokoľvek aj na exekúcie a konsolidácie nevýhodných pôžičiek a úverov. Rýchle a seriózne jednanie, všetko vybavíte jednoducho cez telefón a e-mail.
Celé Slovensko
Spotrebný úver, Pôžičky bez registra / 17.11.2014

Získajte pôžičku pre každého
Hľadáte pôžičku ???

My Vám ju poskytneme. Stačí vyplniť náš dotazník na: http://prehladpoziciek.eu/ziadost-o-pozicku.html a s vhodnou ponukou Vás budeme kontaktovať.

Nemusíte sa nás pýtať či Vám poskytneme. Vyplňte len dotazník a my sa s Vami telefonicky skontaktujeme a povieme podmienky, úrok, a sumu, ktorú Vám vieme reálne požičať: http://prehladpoziciek.eu/ziadost-o-pozicku.html

Martina Hamačková, Pôžičky online / 5.11.2014

Pôžička pre Vaše nápady NANELOVEsk
Pôžička pre Vaše nápady NANELOVEsk. Máte dobrý nápad, skvelú myšlienku, našli ste “biele miesto” na trhu? Veríte si, že sa presadíte, pretože ste cieľavedomý a fakt ste prišli na niečo, čo tu nikdy nebolo? Ale potrebujete nejaký obnos peňazí na začiatok? Kde ich vziať? Je tu pre Vás predsa NANELOVE pôžička až do výšky 5 000,- eur. Splňte si svoj sen, veď aj tí najväčší biznismeni začínali v malom… www.NANELOVE.sk
nanelove, Nebankové pôžičky / 5.11.2014

Super pôžičky pre každého
Super pôžička od 300-10000EUR, schválená do 1minuty, ONline
Strokova, Pôžičky online / 5.11.2014

Pôžičky rýchlo
Poskytnem Vám rýchle a ľahko dostupné pôžičky pre každého a na čokoľvek.
-schválená do 1minuty
-zodpovedný prístup ku klientovi
-možnosť odkladu splátok
-možnosť navýšenia pôžičky
-bez ručenia nehnuteľnosťou
-splátka 1x mesačne
Adresa kancelárie: Horná ul. 16, B.Bystrica, oproti Hl. pošte.
Pracujem ako VFA pre Proficredit Slovakia, s.r.o
Telefón: 0908515774, 0911515774
www.proficredit.sk
Alica Stroková, Rýchle pôžičky / 27.10.2014

Pôžička bez poplatkov vopred
Potrebujete požičať, ale nikde Vám nepožičajú kvôli registru? Obráťte sa na nás! Poskytujeme pôžičky od 2000€ do 25000€ bez registra a bez poplatkov vopred! Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom- auto nemôže byť staršie ako 4 roky. Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne a bez poplatkov vyplatiť. Bez dokladovania účelu. Aj na konsolidácie a refinancovanie nevýhodných úverov a pôžičiek. Riešime aj exekúcie! Pre zamestnaných aj na dobu určitú a na dohodu, dôchodcov, ženy na MD, SZČO a ľudí zamestnaných v zahraničí.
Všetko vybavíte online a cez telefón- nemusíte nikde chodiť.
Celé Slovensko
Výhodná pôžička, Pôžičky bez doloženia príjmu / 23.10.2014

Tolerantná pôžička NANELOVE.sk
Tolerantná pôžička NANELOVE.sk, S touto pôžičkou naozaj vstúpite do nového mesiaca bez obáv. Či potrebujete peniaze na Vaše bývanie, alebo na pekné veci, ktorými chcete spraviť radosť sebe a svojim blízkym. Pôžička Nanelove.sk je maximálne tolerantná. V súrnych prípadoch máte možnosť požiadať o odloženie splátky. Takisto máte možnosť poistiť si splácanie Vašej pôžičky. Požiadajte o pôžičku na www.nanelove.sk
nanelove, Pôžičky online / 20.10.2014

Jednoduché nebankové pôžičky bez poplatkov vopred
Pôžičky poskytujeme bez registra a poplatkov vopred. Od 1000€ do 20000€. Ručenie nehnuteľnosťou(dom, byt, chata), alebo pozemkom. Možnosť ručiť aj autom, ktoré nemôže byť staršie ako 4 roky. S možnosťou predčasného splatenia bez poplatkov. Na čokoľvek, bez dokladovania účelu. Pre zamestnaných- aj na dohodu a dobu určitú, SZČO, dôchodcov aj invalidných, ženy na MD a ľudí zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Výhodná pôžička, Pôžičky bez registra / 17.10.2014

Potrebujete pôžičku? Pripravili sme pre vás absolútnu novinku: Rýchle pôžičky a hypotéky bez poplatk
Potrebujete pôžičku? Pripravili sme pre vás absolútnu novinku: Rýchle pôžičky a hypotéky bez poplatkov za vybavenie pôžičky. Stačí si len vybrať a všetko vybavíme za vás, nemusíte nikam chodiť. Info o schválení obratom.Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo cez našu web.stránku 24 hodín denne alebo telefonicky v prac.hodinách od 9.00 do 18.00 hod. alebo mailom.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Pôžičky online / 24.09.2014

1

Zobrazujeme inzerciu pôžičky Banská Bystrica a to ako ponuku tak dopyt.