Pôžičky Žilina

Nasleduje zoznam inzercia pôžičiek pre mesto Žilina.

Pôžička bez registra a dokladovania príjmu

Vybavíme vám pôžičku 200 € ihneď

Smile pôžička - úver bez úrokov!
Smile pôžička - Najrozumnejšie riešenie pre Vaše Podnikanie!!!Neplaťte zbytočne keď nemusíte a získajte úver Bez úroku!
ASM Consulting service s.r.o., Nebankové pôžičky / 18.11.2016

Smile pôžička - Top pôžička roka 2016!
Najdostupnejšia pôžička s najjednoduchším vybavením so super akciami pre živnostníkov a podnikateľov! Naštartuj svoj biznis s úsmevom.
ASM Consulting service s.r.o., Pôžičky bez registra / 7.10.2016

Smile pôžička-rýchly a bezpečný úver na podnikanie!
Potrebujete finančnú injekciu! U nás si vyberiete úver aký potrebujete bez zbytočných poplatkov a za super rýchle vybavenie. Každý úver môžete predčasne vyplatiť a tým si minimalizovať úroky. Je to také jednoduché - stačí sa ozvať a riešenie sa vždy nájde!
ASM Consulting service s.r.o., Rýchle pôžičky / 18.08.2016

Financie pre vaše podnikanie!
Potrebujete znovu naštartovať vaše podnikanie? Rýchle financie od nás už do 24 hodín je jedno z najrozumnejších riešení!
Financie plus, Nebankové pôžičky / 30.06.2016

Smile pôžička- S.R.O. a SZČO!
Najdostupnejšia pôžička pre živnostníkov a podnikateľov so super rýchlym vybavením a najvyššou schvalovatelnosťou na trhu!
ASM Consulting service s.r.o., Rýchle pôžičky / 24.04.2016

Pôžičky pre všetkých!
Ideálna pôžička pre každého, kto potrebuje rýchle jednanie a ešte rýchlejšie splácanie. Získať pôžičku je veľmi jednoduché.O pôžičku si môžu požiadať zamestnaní, živnostníci, dôchodcovia, nezamestnaní aj mamičky na MD. Môžete si požiadať od 100 EUR do 6000 EUR. Pôžičku nemusíte dokladovať, nepotrebujete ručenie ani ručiteľa. Stačí, ak si vypíšete online formulár alebo nás budete kontaktovať telefonicky.
Najľahšia pôžička, Pôžičky online / 11.02.2016

Pôžička bez poplatkov a pre každého
Ponúkame pôžičky za výhodný úrok bez nezmyselných poplatkov vopred. Naša ponuka je vhodná pre každého s príjmom a na celom území Slovenska.
Viac podrobností ako výhodnú pôžičku získať Vám rada poradím. Neváhajte ma kontaktovať.
Martina Kašická, Nebankové pôžičky / 25.01.2016

Poctivá banková pôžička na čokoľvek

Nebanková pôžička 500 - 25 000 €

Široká ponuka úverov pre živnostníkov!
Nová éra pôžičiek pre živnostníkov a podnikateľov je tu! Pripravili sme rôzne typy úverov, kde si skutočne vyberiete taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Každý úver môžete predčasne splatiť a my vám ostávajúce úroky odrátame. Potrebujete minimum dokladov a za poskytnutie neplatíte nič máte úver vybavený úplne zadarmo.
ASM, Nebankové pôžičky / 19.01.2016

Výhodný úver bez poplatkov vopred a bez registra!
Výhodný úver bez registra a bez poplatkov vopred. Ručenie nehnuteľnosťou. Poskytujeme úvery od 2000€ do 40000€ v niektorých prípadoch aj vyššie. Výhodné úrokové sadzby. Splatnosť úverov od 12 do 96 mesiacov. Úver je možné kedykoľvek predčasne vyplatiť.
Martina, Nebankové pôžičky / 25.09.2015

pôžička na čokoľvek, rýchlo vybavená, Žilina, Martin, Čadca
Rýchle a dobré riešenie pre každého, s minimom dokladov a možnosťou predčasného splatenia, alebo odloženia splátok.

Už od 300 e až do 4000 € - pre klientov s pravidelným príjmom.

- ponuka platí pre zamestnancov , klientov na dôchodku a podnikateľov - či už SZČO ale aj s.r.o.

Mesačné splátky,bez poplatkov vopred a bez ručenia.

kontakt : 0905 945 393, alebo cez formulár na stránke.

Sme tu pre Vás denne od 8:00 do 19:00

Moni finance, Rýchle pôžičky / 17.09.2015

Zbavte sa úverov Proficredit,Homecredit,Cetelem, úverových kariet, tovaru na splátky. Spojte si ich
Zbavte sa úverov Proficredit,Homecredit,Cetelem, úverových kariet, tovaru na splátky. Spojte si ich do jednej výhodnejšej pôžičky s lepšou splátkou a ušetríte na úrokoch a v prípade záujmu si môžete zobrať aj hotovosť navyše až do 20000 €. Poskytujeme úvery po celej SR skoro všetkým od 21 až do 75 rokov života,bez poplatkov a s možnosťou predčasného splatenia.
Všetko vybavíte cez našu web.stránku. Okrem tohto typu pôžičiek poskytujeme aj 9 iných úverov a hypoték v sumách od 600 do 200000 €
Centrála pôžičiek pre celú SR, Pôžičky online / 6.09.2015

Úver bez poplatkov vopred a bez registra
Potrebujete úver a nikde Vám nechcú požičať? Obráťte sa na nás. Poskytujeme spotrebné úvery bez nahliadnutia do bankového registra a bez poplatkov vopred.Od 2000€ do 25000€. Je potrebné ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(Auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek-riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov a pôžičiek. Úvery poskytujeme aj živnostníkom, dôchodcom, ženám na MD,ľuďom pracujúcim v zahraničí, ľuďom zamestnaným na dobu určitú aj na dohodu. Úver je možné kedykoľvek predčasne vyplatiť bez pokuty. Rýchle posúdenie Vašej žiadosti max. do 48 hodín. Nemusíte nikde chodiť všetko vybavíte jednoducho cez telefón a email.
Celé Slovensko aj Východ
Martina, Nebankové pôžičky / 4.08.2015

Jednoduchý úver bez registra a bez poplatkov
Dostupný spotrebný úver od 2000€ do 25000€. Bez registra a bez poplatkov vopred. Je potrebné ručiť nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Úver je možné použiť na čokoľvek aj na vyplatenie exekúcií a navýhodných pôžičiek a úverov. Aj pre SZČO, dôchodcov, ženy na MD, ľudí pracujúcich v zahraničí. Pre každého nájdeme vhodné riešenie. Úver je možné kedykoľvek predčasne vyplatiť bez pokuty.
Celé Slovensko aj Východ.
Martina, Pôžičky bez registra / 1.08.2015

Potrebujete sa zbaviť nevýhodných nebankoviek a úver.kariet+úverov z bánk a splátok z nákupov na spl
Potrebujete sa zbaviť nevýhodných nebankoviek a úver.kariet+úverov z bánk a splátok z nákupov na splátok? Spojte si splátky do jedného výhodnejšieho úveru a môžete si zobrať aj hotovosť navyše až do 20000 € .Vyplácame Proficredit, Cetelem, Homecredit, všetky banky, leasingy, nákupy na splátky. Jednoduché vybavenie cez našu web.stránku. Okrem tento pôžičky u nás nájdete aj 9 iných. Pôsobnosť na celé Slovensko.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Pôžičky online / 19.07.2015

rýchla a dobra pôžička až 3 000 €
rýchlo vybavená pôžička až do 3 000 €, bez ručenia , aj bez potvrdení.


Monika fina, Nebankové pôžičky / 5.07.2015

Hotovostná pôžička bez ručiteľa

Banková pôžička 350 - 1500 €

Výhodný úver bez poplatkov vopred a bez registra!
Potrebujete úver bez registra a bez poplatkov vopred? Neváhajte a požičajte si od nás. Poskytujeme spotrebné úvery od 2000€ do 25000€ po celom Slovensku s ručením nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky)Nájdeme riešenie pre každého! Aj pre živnostníkov ,dôchodcov, ženy na MD,ľudí zamestnaných v zahraničí a aj na dohodu a dobu určitú. Aj pre firmy- možnosť získať aj vyšší úver!
S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty.
CELÁ SR
Martina, Nebankové pôžičky / 17.06.2015

Jednoduchý úver bez poplatkov
Jednoduchý úver bez registra a bez poplatkov vopred od 2000 do 25000€ s ručním nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Úver vybavíte jednoducho a rýchlo. Pre každého nájdeme vhodné riešienie. Aj pre SZČO, dôchodcov, ženy na MD a aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí,na dohodu, brigádu , na dobu určitú. S možnosťou predčasnáho splatenia bez pokuty. Neváhajte nás kontaktovať.
Celé Slovensko
Martina, Pôžičky bez registra / 9.06.2015

Nechcú Vám nikde požičať? Požičajte si u nás
Nebankový úver bez registra a bez poplatkov vopred. Od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom,alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky).Na čokoľvek aj na vyplatenie exekúcií a konsolidáciu úverov a pôžičiek. Aj pre SZČO, dôchodcov, ženy na MD a aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty. Žiadne skryté poplatky. Všetko vybavíte online a cez telefón.
Celá SR
Martina, Pôžičky bez registra / 21.05.2015

Požičiame Vám rýchlo až 3000 €
Vybavíme pre Vás pôžičku, bez množstva dokladov a bez ručenia.
Ak potrebujete RÝCHLO a diskrétne vybaviť, kontaktujte nás.
denne od 8:00 , telefonicky na čísle: 0905 945393,
alebo emailom, cez formulár.

posúdenie už do 15 minúť - AJ telefonicky.

Bez potreby ručenia, alebo ručiteľov.

Sme tu pre Vás, zavolajte ešte DNES.

Monika finance, Rýchle pôžičky / 12.05.2015

Spájanie pôžičiek
Máte veľa pôžičiek a nevládzete ich splácať? Preneste si ich k nám a majte len 1 splátku. Nižšiu.
Mirka, Nebankové pôžičky / 9.05.2015

Poskytujem pôžičky
Ponúkam rôzne úvery, pôžičky a hypotéky. Objem financií je neobmedzený. Žiadne poplatky, poradenstvo je ZDARMA!! Spoločne môžme vyriešiť aj Váš problém. Viac informácií e-mailom. Celá SR
Kristína, Bankové pôžičky / 2.05.2015

Nebankový úver bez registra. Celá SR
Nebankový úver bez registra a bez poplatkov. Od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemku, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky).Pre zamestnaných- aj na dohodu, dobu určitú, v zahraničí, dôchodcov, ženy na MD a aj pre živnostníkov a firmy. Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo, nemusíte nikde chodiť ani platiť vopred poplatky za vybavenie. Úver je možné predčasne vyplatiť bez pokuty.
Celé Slovensko
Martina, Nebankové pôžičky / 20.04.2015

Super rýchla pôžička pre živnostníkov!
Pôžička je určená pre živnostníkov, podnikateľov, opatrovateľky pracujúce v zahraničí ale aj pre zamestnancov. Peniaze na účte máte do troch dní, s možnosťou predčastného splatenia a viacnásobného odkladu splátok bez udania dôvodu. Ako bonus môžete získať prémiu v podobe vyplatenia celého vášho úveru!
Pôžičkár, Nebankové pôžičky / 16.03.2015

Konsolidácia pôžičiek výhodne

Nebankový úver bez registra
Nebankový spotrebný úver bez kontroly registra a bez poplatkov vopred. Od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom alebo autom( mauto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek aj na vyplatenie exekúcií a nevýhodných úverov. Pre každého máme riešenie. Aj pre SZĆO, ženy na MD, dôchodcov a ľudí zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Spotrebný úver, Pôžičky bez registra / 10.03.2015

Dostupný úver bez registra a poplatkov vopred
Nebankový spotrebný úver bez registra, ktorý vybavíte jednoducho bez zbytočných potvrdení! Od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom,prípadne autom (auto nemôže b&ť staršie ako 4 roky). Vopred neplatíte žiadne poplatky! Úver je možné použiť na čokoľvek aj na vyplatenie iných nevýhodných úverov a pôžičiek a aj na vyplatenie exekúcií. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 9.03.2015

Chýbajú Vám peniaze ?.. sme tu pre Vás
Poskytneme pôžičku od 300 až do 4000 €, bez potreby zakladania a ručenia a tiež bez potreby platiť vopred poplatky.

Sme seriózny a overený poskytovatelia pôžičiek.

Sme tu pre Vás denne od 8:00 do 19:00 na čísle. 0905 945 393, alebo cez kont. formulár.

Zavolajte, alebo napíšte ešte dnes - zajtra už môžete mať vybavenú pôžičku.
Monika finance, Rýchle pôžičky / 6.03.2015

hypoteka
Pekny den sme spolocnost co sa venuje vybavovaniu uverov a hypotejok akm ma niekto zaujem ozvite sa viem pomôct aj kto ma register ale musi mat nehnutelnost
Renata Tothova, Bankové pôžičky / 5.03.2015

Nebankový úver bez registra. Celá SR
Ak Vám nikde nechcú požičať kvôli registru, vyskúšajte si požiadať o úver u nás! Ponúkame spotrebné úvery od 2000€ do 25000€ bez preverovania bankového registra a bez poplatkov vopred. U nás úver vybavíte jednoducho a rýchlo, schválenie trvá max. 48 hodín. Je potrebné ručenie nehnuteľnosťou( dom, byt, chata), pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Riešime aj exekúcie a konsolidácie úverov a pôžičiek do jedného úveru. Aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí, na dohodu a dobu určitú. Poskytujeme taktiež ženám na MD, živnostníkom a dôchodcom – aj invalidným. Úver je možné kedykoľvek predčasne vyplatiť bez pokuty!
Celá SR
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 5.03.2015

Nebankový úver bez registra celé Slovensko
Nebankový spotrebný úver od 2000€ do 25000€. Bez poplatkov vopred. Nepreverujeme bankový register. Je potrebné ručiť nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek aj na vyplatenie exekúcií a na konsolidáciu nevýhodných úverov a pôžičiek. Aj pre živnostníkov, firmy, dôchodcov, ženy na MD, ľudí zamestnaných v zahraničí, na dohodu a aj na dobu určitú. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty. Individuálne pristupujeme ku každému klientovi. Schválenie už do 48 hodín od odoslania žiadosti.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Nebankové pôžičky / 3.03.2015

Úvery bez registra do 25000€
Úvery od 2000€ do 25000€. Nekontrolujeme bankový register! Vopred neplatíte žiadne poplatky. Pre zamestnaných-aj na dohodu a dobu určitú, dôchodcov, ženy na MD, živnostníkov aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí. Na rekonštrukciu domu, bytu, na vybavenie domácností, na vyplatenie exekúcií a nevýhodných úverov a na čokoľvek iné. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Schválenie už do 48 hodín od odoslania kompletnej žiadosti. Rýchle a seriózne jednanie - všetko vybavíte mailom a cez telefón, bez zbytočných potvrdení.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Výhodné pôžičky / 23.02.2015

Rýchla pôžička v Žiline až 3000 EUR
Peniaze na čokoľvek. Chcete si rýchlo požičať peniaze? Rýchla pôžička a dobra splátka
Osobne s klientom nastavíme splátky. Tel: 0917 592 347 pošlite SMS - ozveme sa Vám.

Miroslav, Rýchle pôžičky / 15.02.2015

Poctivá pôžička na čokoľvek

Pôžička na ŽIVNOSŤ, IČO až 30 000€
Poskytneme rýchlu pôžičku na IČO, ŽIVNOSŤ. Bez potreby dokladovania účelu.

Jasné podmienky, rýchle spracovanie a vyplatenie, BEZ poplatkov za spísanie, alebo vyplatenie žiadosti a pôžičky.
SERIÓZNE a rýchle jednanie = spokojný zákazník.

Výhodné podmienky - aj pri nízkom základe dane. Posudzujeme hrubý príjem !

Ďaľšie informácie, alebo osobné stretnutie na čísle : 0910 945393 - denne od 8:00.
Monika finance, Pôžičky pre podnikateľov / 13.02.2015

Nebankový úver bez registra
Nebankový úver Od 2000€ Do 25000€. Nepreverujeme bankový register a vopred neplatíte žiadne poplatky! Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek- riešime aj exekúcie a konsolidáciu nevýhodných úverov a pôžičiek. Aj pre dôchodcov, živnostníkov, ženy na MD aj pre ludí zamestnaných na dohodu ,na dobu určitú a zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Výhodné pôžičky / 12.02.2015

Dostupný úver bez registra a poplatkov vopred
Úver od 2000€ do 25000€. Nekontrolujeme register, nemusíte dokladovať účel. Aj pre dôchodcov, ženy na MD, zamestnaných - aj na dohodu, a na dobu určitú, SZČO a aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Nemusíte byť vlastníkom, ručiť Vám môže aj iná osoba. Rýchle vybavenie úveru , bez zbytočného papierovania. Schválenie do 48 hodín od odoslania žiadosti. U nás neplatíte žiadne poplatky vopred. Riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 7.02.2015

Ponukame pozicky
Vyplacame exekúcie, riešime drazby, vyplácame bankové, nebankové úvery, pomáhame ludom v bankovom a v nebankovom registri, vyplácame ťarchy na nehnuteľnostiach. Hladame najlepsie riesenia pre klienta. Ziadne poplatky vopred. Maximalna suma na 1 uver 75000,-EUR
Lukas Novotny, Pôžičky bez registra / 2.02.2015

Pôžička za 1 deň až 3000 €
Potrebujete si rýchlo a dobre požičať peniaze? Sme tu pre Vás s rýchlou pôžičkou, dobrou splátkou. Peniaze viete použiť na čokoľvek.
U nás si viete predbežne nechať posúdiť pôžičku aj telefonicky, bez toho aby ste niekam museli chodiť!
Mesačné splátky nastavíme po dohode s klientom!
Chcete viac informácii? = kontaktujte nás telefonicky na čísle: 0905945393
Monika financ, Rýchle pôžičky / 2.02.2015

NAJVYHODNEJSIE POZICKY
Ak potrebujete peniaze rýchlo a neviete, kde je získať, stačí sa obrátiť na naše telefónne bankára, ktorí Vám pomôžu s rýchlym vybavením pôžičky a do 24 hodín môžete mať peniaze k dispozícii.
Viale.sk, Rýchle pôžičky / 28.01.2015

Výhodná pôžička
Pôžička s ručením nehnuteľnosťou - byt, dom, pozemky (stavebné, orná pôda, les, apod.) a autom. 2.000-50.000€.
Jasné podmienky, korektné jednanie, individuálny prístup, serióznosť a diskrétnosť.
Aj pre SZČO a firmy.
Pre všetkých, ktorí majú problém získať úver v banke. Aj na splatenie dlhov, exekúcií, apod.

Daniel Močko, Pôžičky bez doloženia príjmu / 19.01.2015

Zaujimavá pôžička na Slovensku,ZA a TN kraj
Jednoduché,rýchle a isté! Pre každého aj keď ste v bankovom registri. Urobte si aj vy krásny nový rok.
Milan, Pôžičky na zmenku / 6.01.2015

Pôžička na čokoľvek
Poskytujem seriózne pôžičky. bez poplatku za vybavenie úveru, s možnosťou kedykoľvek úver predčasne splatiť. Peniaze priamo na Váš bankový účet. Máte už ďalšie pôžičky ? Nevadí. Preneste si ich k nám a plaťte mesačnej menej ako doteraz + možnosť získať hotovosť navyše.
R, Pôžičky bez doloženia príjmu / 14.12.2014

Potrebujete rýchlo a jednoducho pôžičku až 3 000€
Sme tu pre Vás. Ak potrebujete rýchlo a bez množstva dokladov vybaviť pôžičku až do 3 000 €. POSÚDENIE aj cez telefón - už do 10 minút. Peniaze do 24 hodín, bez uvedenia účelu - na čokoľvek , čo potrebujete. Kontakt - telefonicky : 0905 945393, priamo na pobočku, alebo emailom, cez formulár. V záujme rýchleho vybavenia - nezabudnite prosím uviesť telefonicky kontakt na Vás.
Monika finance, Rýchle pôžičky / 12.12.2014

Najdostupnejšie pôžičky pre celú SR.
Potrebuješ peniaze, ale nemáš ich? Požičaj si od nás. Všetko vybavíš rýchlo a peniaze môžeš mať do 24 hodín od schválenia. Až 20000 Eur na tvojom účte. Žiadosť nájdeš na našej stránke alebo nám zavolaj. Bez poplatkov.
Uvermarket, Pôžičky online / 12.12.2014

Výhodný úver bez poplatkov vopred a bez registra!
Výhodný úver bez registra a bez poplatkov vopred. Od 2500€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom,alebo autom ( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek- riešime aj konsolidácie pôžičiek a exekúcie. Aj pre SZČO, dôchodcov aj invalidných a ženy na MD. S možnosťou predčasného splatenia. Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 8.12.2014

Poskytujeme pôžičky do 3 000€ do 24 hodín
Vybavíme pre Vás pôžičku za 1 deň, až do výšky 3 000€. Pôžičky majú jednoduché a rýchle vybavenie. Žiadne poplatky vopred! Telefonicky na čísle: 0905 945393 alebo cez kontaktný formulár - napíšte nám na Vás telefónne číslo - zavoláme Vám. Neváhajte - VIANOCE sú tu za chvíľku. ZAVOLAJTE si ešte aj DNES!
Monika finance, Nebankové pôžičky / 5.12.2014

Rýchly spotrebný úver bez registra
Spotrebný úver bez registra a bez poplatkov vopred od 2500€ do 25000€. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty. Na čokoľvek, riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných pôžičiek. Aj pre SZČO, dôchodcov aj invalidných, ženy na MD, zamestnaných aj na dohodu a v zahraničí. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom, ktoré nemôže byť staršie ako 4 roky. Schválenie do 24 hodín .
Celé Slovensko
Spotrebný úver, Pôžičky bez registra / 4.12.2014

Rýchly úver bez registra
Rýchly a jednoduchý úver bez registra a bez poplatkov vopred. Ak Vám kvôli registru nechcú nikde požičať, požičajte si u nás!!! Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek- vyriešime aj vaše exekúcie a skonsolidujeme nevýhodné úvery. Každú žiadosť individuálne posúdime a snažíme sa nájsť čo najlepšie riešenie. Aj pre dôchodcov- aj invalidných, živnostníkov, ženy na MD, ľudí zamestnaných na dobu určitú a na dohodu a aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 2.12.2014

Jednoduchý úver bez registra a bez poplatkov
Jednoduchý úver bez poplatkov vopred a bez registra , od 2500€ do 25000€. Na čokoľvek aj na exekúcie a na konsolidácie úverov. S možnosťou predčasného splatenia. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky).
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 1.12.2014

chýbajú peniaze na PODNIKANIE ?? až 33 000€
Ak podnikáte, máte živnosť, ste SZČO, alebo firma a potrebujete pôžičku - sme tu pre Vás.

1. Posúdenie pôžičky do 1 dňa.
2. BEZ poplatkov vopred, do 4000 € bez ručenia a ručiteľov.
3. Posudzujeme Vás ako firmu - vaše obraty, lepšia schvaľovateľnosť
4. za posúdenie a, spracovanie a vyplatenie neplatíte žiadne poplatky!
5. mesačné splátky
6. pôžičku si viete dať reálne do nákladov

Neváhajte - zavolajte nám - telefón priamo na pracovníka . 0910 945393 - komunikujete pramo s nami, nie sme len infolinka.
Máme skúsenosti a veľa spokojných klientov.
Monika financne, Pôžičky pre podnikateľov / 30.11.2014

Vybavíme pôžičku a 3 000€ , bez ručenia
Vybavíme pre Vás dobrú pôžičku až do 3 000 €. Bez nutnosti ručenia, alebo platenia poplatkov vopred.
Dlhoročné skúsenosti. Ak máte záujem - posúdenie je možné aj telefonicky.
Diskrétne a rýchlo vyplatíme pôžičku do 24 hodín. Podmienkou je pravidelný príjem z práce, alebo dôchodok, prípadne aj na živnosť.

Viac informácii na telelefóne : 0905 945393 - denne od 8,00 do 20,00 alebo emailom.

ZAVOLAJTE si ešte DNES a získate info o výške možnej pôžičky pre Vás !!
Monika finance, Rýchle pôžičky / 30.11.2014

Pôžičky bez registra
Nová spoločnosť na Slovensku ponuka pozicky od 200 eur, bez nahliadnutia do registrov a bez poplatkov vopred. Ak mate dokladovatelny prijem, poslite na email cele meno, úplnu adresu a telefonny kontakt na Vas. Plati pre cele Slovensko.
Fair Credit, Pôžičky bez registra / 26.11.2014

1

Zobrazujeme inzerciu pôžičky Žilina a to ako ponuku tak dopyt.